GELİŞMENİN ÖNÜNÜ AÇIN

Yenilikçi Platform as a Service ile yüksek teknolojiyi uygun koşullarda kullanın. Esnek yapımız sayesinde, kaynaklarınızı ihtiyacınıza göre kolayca yönetin. Hemen bugün başlayın.

PLATFORM AS A SERVICE

Sisteminizde yaşadığınız problemler artık işinizi engellemesin. Platform as a Service ile, işletmenizin en kritik uygulamalarını sorunsuz kullanın.

portvMind'ın ISO sertifikalı size özel bulut ortamında, uygulamalarınız her zaman güvende. Kolay kaynak aktarımı ve %99.99 SLA garantisi ile ölçeklenebilir ve verimli uygulamalara sahip olmak artık çok daha kolay!

Bizimle hemen şimdi iletişime geçin, size özgü çözümlerimiz ile size yepyeni bir çalışma deneyimi sunalım.

PLATFORM YAPILANDIR

REFERANSLAR

portvMind servislerine güvenen, sektörün öncü ve lider şirketleri arasına siz de katılın.

  • virgul

    Yüksek Performanslı ERP Platformu

    Hakan Çorak-EKU Fren

    ERP uygulamamızın sürekliliği EKU Fren için kritik önemde bir konu. Çalışmakta olduğumuz global ölçekteki Mercedes, Chyrsler, Ford Otosan, MAN, Isuzu, Türk Traktör gibi markalara hızlı ve kesintisiz hizmet verebilmek için portvMind´ı tercih ettik. Bize özel bulut alanında kurulu yüksek performanslı Platform as a Service çözümü ile, ERP uygulamamızı kesintisiz kullanıyoruz.Üstelik İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma Planı ile her koşulda şirketimiz güvende.

    virgul
smart

SMART

5 Adet kullanıcıya kadar

Intel® Xeon® E5-2680 V3 2.5 Ghz2 Core
8 GB
150 GB SAS (10K)
Tier-1 Storage Alanı
DETAYLI İNCELE
smart

BUSINESS

15 Adet kullanıcıya kadar

Intel® Xeon® E5-2680 V3 2.5 Ghz 7 Core
16 GB
200 GB SAS (10K)
Tier-1 Storage Alanı
DETAYLI İNCELE
smart

EXCLUSİVE

30 Adet kullanıcıya kadar

Intel® Xeon® E5-2680 V3 2.5 Ghz 8 Core
32 GB
250 GB SAS (10K)
Tier-1 Storage Alanı
DETAYLI İNCELE
smart

PLATİNİUM

60 Adet kullanıcıya kadar

Intel® Xeon® E5-2680 V3 2.5 Ghz 10 Core
64 GB
500 GB SAS (10K)
Tier-1 Storage Alanı
DETAYLI İNCELE

MERAK ETTİKLERİNİZ

Neden İhtiyaç Duyarım

Şirket içi uygulamalarınızın performansından, bu performans için ödediğiniz maliyetten memnun değilseniz, mesai saatleri sonrası veya hafta sonlarında da destek almak istiyorsanız Platform as a Service tam size göre. %99.99 Uptime garantisi ile çalışmanızı kesintisiz devam ettirin, zamanı geri kazanın.

Nasıl Çalışır ?

Yüksek güvenlikli portvMind veri merkezinde, sizin için oluşturulmuş sanal sunucularımız yüksek bant genişliğiyle hizmetinizde. Sunucu kaynaklarınızı belirleyin ve kullandığınız uygulamayı seçin. Kendi veri merkezinizdeki gibi çalışmaya devam edin. Bu kadar kolay.

Satış sezonum yılda 3 ay sürüyor. Her ay için aynı parayı mı ödeyeceğim?

portvMind Platform as a Service ile, aldığınız hizmeti dilediğiniz zaman özelleştirebilirsiniz. Böylece yüksek performans gereksiniminiz olmadığında daha düşük maliyetle çalışmanıza devam edersiniz.

Kendi veri merkezim daha güvenli değil mi?

ISO standardizasyonu ile güvence altına alınmış portvMind veri merkezlerinde sistemleriniz katmanlanmış güvenlik ağı ile DDOS ataklarına karşı korunmaktadır. 7/24 portvMind desteğine ek olarak dünyanın lider veri depolama çözümleri üreticisi olan EMC´nin Tier-1 Storage desteğini alarak kendinizi daha da güvende hissedeceksiniz. Lider güvenlik çözümü Palo Alto ile artırılmış güvenliğin, Cisco sunucular ile kararlılığın keyfini sürmeye şimdi başlayın.

Yaşadığım problemlerin iş akışımı olumsuz etkilemesini nasıl engelleyebilirim?

Servislerinizi gerçek zamanlı kontrol ediyor, kötü süprizlerle karşılaşma olasılığınızı ortadan kaldırıyoruz. Oluşabilecek tüm sorunları uzman ekibimiz çalışanlarınızdan önce öğrenip sizi bilgilendiriyor. Çözüm odaklı çalışma prensibiyle portvMind, zaman ve iş kaybınızı en aza indiriyor.

Nasıl Başlayacağım

%99.99 Uptime garantisi ile bu hizmeti kullanmaya başlamak için hemen bu hizmeti yapılandırın.

Bize Ulaşın

Çiftehavuzlar mahallesi Eski Londra Asfaltı Caddesi Kuluçka Merkezi C1 Blok No:102 Esenler/İstanbul

0850 333 58 59

Bülten kaydınız başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Lütfen boş alan bırakmayınız.

İletişim formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir.

Lütfen boş alan bırakmayınız.