Merak Ettikleriniz

Bütün servislerimiz için

Platform as a Service

SERVİSİ İNCELE

Neden İhtiyaç Duyarım

Şirket içi uygulamalarınızın performansından, bu performans için ödediğiniz maliyetten memnun değilseniz, mesai saatleri sonrası veya hafta sonlarında da destek almak istiyorsanız Platform as a Service tam size göre. %99.99 Uptime garantisi ile çalışmanızı kesintisiz devam ettirin, zamanı geri kazanın.

Nasıl Çalışır ?

Yüksek güvenlikli portvMind veri merkezinde, sizin için oluşturulmuş sanal sunucularımız yüksek bant genişliğiyle hizmetinizde. Sunucu kaynaklarınızı belirleyin ve kullandığınız uygulamayı seçin. Kendi veri merkezinizdeki gibi çalışmaya devam edin. Bu kadar kolay.

Satış sezonum yılda 3 ay sürüyor. Her ay için aynı parayı mı ödeyeceğim?

portvMind Platform as a Service ile, aldığınız hizmeti dilediğiniz zaman özelleştirebilirsiniz. Böylece yüksek performans gereksiniminiz olmadığında daha düşük maliyetle çalışmanıza devam edersiniz.

Kendi veri merkezim daha güvenli değil mi?

ISO standardizasyonu ile güvence altına alınmış portvMind veri merkezlerinde sistemleriniz katmanlanmış güvenlik ağı ile DDOS ataklarına karşı korunmaktadır. 7/24 portvMind desteğine ek olarak dünyanın lider veri depolama çözümleri üreticisi olan EMC´nin Tier-1 Storage desteğini alarak kendinizi daha da güvende hissedeceksiniz. Lider güvenlik çözümü Palo Alto ile artırılmış güvenliğin, Cisco sunucular ile kararlılığın keyfini sürmeye şimdi başlayın.

Yaşadığım problemlerin iş akışımı olumsuz etkilemesini nasıl engelleyebilirim?

Servislerinizi gerçek zamanlı kontrol ediyor, kötü süprizlerle karşılaşma olasılığınızı ortadan kaldırıyoruz. Oluşabilecek tüm sorunları uzman ekibimiz çalışanlarınızdan önce öğrenip sizi bilgilendiriyor. Çözüm odaklı çalışma prensibiyle portvMind, zaman ve iş kaybınızı en aza indiriyor.

Nasıl Başlayacağım

%99.99 Uptime garantisi ile bu hizmeti kullanmaya başlamak için hemen bu hizmeti yapılandırın.

Backup as a Service

SERVİSİ İNCELE

Neden ihtiyaç duyarım?

Hala güvenli yedeklerinizi banka kasasında mı saklıyorsunuz? Kullanıcı bilgisayarlarındaki dosyaları kaybetmek sizin için büyük bir risk mi? Yeni alternatifiniz Backup as a Service tam da size göre.

Nasıl Başlayacağım ?

İhtiyacınız olan kapasiteyi ve kullanıcı/sunucu sayısını belirleyin. Bilgisayarlarınıza kurulacak küçük bir yazılım ile, kullanıcılarınızı rahatsız etmeden sizin belirleyeceğiniz saatlerde yedeklerinizi alalım. Bant genişliğinizi düşünen hizmetimiz ile her seferinde yalnızca verilerinizdeki değişimi yedeklersiniz.

Hangi Cihazların Yedeklerini Alabilirim ?

portvMind Backup as a Service ile Windows/Mac/Linux/IOS kullanan tüm cihazlarınızın yedeğini sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kullanıcılarınızın bilgisayarlarına EMC´nin en yeni ve güvenilir çözümü Avamar Backup uygulamasını yüklemek. Belirlediğiniz saatlerde yedekleriniz güvenli ve hızla alınacaktır.

Bilgileri bulutta saklamak ne kadar güvenli?

portvMind Backup as a Service ile dünyanın lider veri depolama çözümleri üreticisi EMC´nin Avamar çözümünün, yine güvenlik alanında dünyanın en iyisi Palo Alto ile korunduğu bir bulut ortamına dahil olacaksınız. Verilerinizi portvMind Backup as a Service ile saklayın, IT devlerinin güvencesini portvMind´ın size özgü desteğiyle birleştirin.

Sadece bilgisayarlardaki dosyaları mı yedekleyebiliyorum?

Backup as a Service ile kullanıcı bilgisayarlarına ek olarak, sunucu ve veritabanı gibi özel veri alanlarını da yedekleyebilirsiniz. Kaç adet kurtarma noktası istediğinizi belirleyin, size en uygun depolama alanını hesaplayalım.

Nasıl başlayacağım?

Sunucu veya kullanıcı bilgisayarları dahil olmak üzere tüm cihazlarınızın yedeğini alabileceğiniz Backup as a Service´i kullanmaya başlamak için gereksiniminiz olan toplam kapasiteyi ve cihaz sayısını belirlemeniz yeterli. Uzman ekibimizden özel teklifinizi almak için hemen bu hizmeti yapılandırın.

Disaster Recovery as a Service

SERVİSİ İNCELE

Neden ihtiyaç duyarım?

Şirketinizin başına gelecek bir felakette veya doğal afet durumunda işinizin bundan gördüğü zararı en aza indirmek istiyorsanız veya halihazırda kullandığınız Disaster Recovery planınızın çalışıp çalışmadığından emin olamıyorsanız, Disaster Recovery as a Service tam size göre.

Nasıl Çalışır ?

Sunucularınızın kopyalarını sizi rahatsız etmeden, düzenli olarak portvMind´ın size en az 400km uzaklıktaki yüksek güvenlikli veri merkezlerinden birine alalım. Pasif durumdaki yedeklerinizi felaket durumunda aktifleştirerek çalışmalarınızı sürdürmenizi sağlayalım. Daha önce denenmiş ve güvenilirliği %100 kanıtlanmış çözümümüzle, felaket durumunda içiniz rahat.

Neler felaket olarak adlandırılır?

Şirketinizin veya üretim noktanızın bulunduğu lokasyonda meydana gelebilecek, yıkım, sel felaketi, yangın, deprem, uzun süreli elektrik kesintileri ile kritik sunucularınızın başına gelebilecek, çözülmesi uzun sürebilecek olan bütün sorunları felaket olarak adlandırabiliriz. Felaketleri büyük oranda kontrol edemezsiniz ancak önlemini alarak riski azaltmak sizin elinizde.

İşimin başına dönmem ne kadar zaman alır?

Felaket durumu bildirildiği gün alınan en son yedek ile çalışmaya başlayabilirsiniz. IT ekibinizin yapacağı yönlendirme ile tüm çalışanlarınız dakikalar içinde işinin başında.

Felaket durumu sona erdiğinde çalışma ortamıma nasıl geri dönerim?

Felaket durumu ortadan kaldırıldığında, portvMind veri merkezinde bulunan verileriniz sorunsuz bir şekilde, göstereceğiniz yeni adresine aktarılır. Böylece dakikalar içinde işletmenizin çalışma ortamınıza geri dönebileceksiniz.

Nasıl başlarım?

Sunucularınızın özelliklerini belirleyin ve CPU,bellek ve disk kapasitesi olarak bize iletin. %100 çalışan Disaster Recovery as a Service´i kullanmaya başlamak için hemen bu hizmeti yapılandırın.

Business Continuity as a Service

SERVİSİ İNCELE

Neden ihtiyaç duyarım?

İşinizin devamlılığı sizin için çok önemliyse; çalışamadığınız her dakika para kaybediyorsanız, Business Continuity as a Service tam size göre. Çalışanlarınızın kesintiler nedeniyle kaybettiği zamanı en aza indirerek, kazancınızı artırabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Sunucularınızın kopyalarını düzenli olarak sizi rahatsız etmeden portvMind´ın yüksek güvenlikli veri merkezlerinden size en yakın olanına alın. Sürekli aktif ve çalışır durumda olan sunucularınız kesinti halinde devreye alınsın, birkaç dakikalık kesinti ile çalışmanıza devam edin.

Nasıl Başlarım ?

Sunucularınızın özelliklerini belirleyin; CPU,bellek ve disk kapasitesi olarak bize iletin. %100 çalışan Disaster Recovery as a Service´i kullanmaya başlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

It as a Service

SERVİSİ İNCELE

Neden ihtiyaç duyarım?

Güvenilir bir IT hizmetine ihtiyaç duyuyor, altyapı yatırımlarını karşılamakta zorluk çekiyorsanız veya Disaster Recovery ve Business Continuity planlarını düşünmek istemiyorsanız IT as a Service tam size göre. 7/24 hizmet alabildiğiniz portvMind servisleri ile, tüm enerjinizi hedeflerinize yönlendirin.

Nasıl Başlayacağım ?

Bütün sunucularınızı portvMind´ın ISO sertifikasyonuna sahip size en yakın veri merkezinde barındıralım; Uygulama ve IT servisleriniz size özel korumaya sahip bulut ortamında mükemmel uyumla çalışsın. Üstelik tüm olası problemlere karşı gözlem altında tutulan veri merkezlerimizde uzman ekibimiz 7/24 hizmetinizde.

Güvenlik ya da performanstan ödün vermeden uygun maliyetle IT yatırımı yapmak mümkün mü?

IT yatırımı yaparken çok fazla detay düşünmek gerektiğinin farkındayız. IT as a Service ile tüm detayları bize bırakın. Yüksek performansa ilk yatırım maliyeti olmadan sahip olun. Üstelik performans raporlarını inceleyerek, gereksinimlerinizi yeniden belirleyebilir, yıl içerisinde maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

Bütün sunucularım için bu hizmetten faydalanabilir miyim?

İşletmenizde kullanmakta olduğunuz tüm sunucularınız için bu hizmetten faydalanabilirsiniz. portvMind´ın uzman kadrosunun desteğiyle tüm işletim sistemleri ile IT servislerinizin güvenliği ve sürekliliği sorunsuz sağlanmaktadır.

Felaketlere karşı ayrıca önlem almam gerekiyor mu?

IT as a Service ile yangın, sel, deprem gibi felaketlere karşı koruma planınızı da biz yapıyoruz. Birbirinin kopyası şeklinde çalışan, farklı lokasyondaki 3 farklı veri merkezimiz ile felaketlere karşı önlem almak da bizim sorumluluğumuzda.

Nasıl başlayacağım?

Tüm IT servisleriniz ve uygulamalarınız için faydalanabileceğiniz bu hizmeti kullanmaya başlamak için hemen bu hizmeti yapılandırın.

Bize Ulaşın

Çiftehavuzlar mahallesi Eski Londra Asfaltı Caddesi Kuluçka Merkezi C1 Blok No:102 Esenler/İstanbul

0850 333 58 59

Bülten kaydınız başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Lütfen boş alan bırakmayınız.

İletişim formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir.

Lütfen boş alan bırakmayınız.