ZAMAN ARTIK SİZİN YANINIZDA !

Artık işinize ayıracağınız zaman daha da önemli. portvMind ile teknik problemler artık gündeminizden çıkıyor. Rakiplerinizden bir adım önde olun, değerli zamanınızı işinizi büyütmek için kullanma fırsatı yakalayın.

IT AS A SERVICE

portvMind'ın ISO sertifikalı veri merkezlerinde yerinizi alın. Size özel bulut ortamıyla, IT için ayırdığınız eforu ve maliyeti minimuma indirin. 7/24 gözlem altında tutulan sunucularda, yaşayabileceğiniz olası tüm sorunları uzman kadromuz otomatik olarak takip ederek çözüme ulaştırsın.

Tam güvenli, sadece sizin erişiminize açık olan özel bulut ortamında en kritiğinden en hassasına tüm IT ihtiyaçlarınızı karşılayalım.

Üstelik IT as a Service kullandığınızda, sizin için oluşturulan altyapı sayesinde portvMind Business Continuity ve Disaster Recovery planları dahilinde hizmet alırsınız. Bu sayede, bu kapsamda oluşabilecek tüm sorunlar için ayrıca bir önlem almanız gerekmez.

İLETİŞİM FORMU

REFERANSLAR

portvMind servislerine güvenen, sektörün öncü ve lider şirketleri arasına siz de katılın.

  • virgul

    Artık işimize odaklanıyoruz.

    Eda Demir-Metamak Metalurji Makine

    IT Departmanımızın olmaması sistemimizin yönetimi konusunda ciddi bir risk oluşturmaktaydı. Ek olarak kesintiler ve operasyonel maliyetler de şirketimize yük oluşturmaya başlamıştı. Risklerimizi en aza indirgemek ve maliyetlerimizi düşürmek için sistemimizi güvenilir ellere teslim etmek istediğimizde portvMind ile tanıştık. vMind´ın deneyimli danışmanlarının analiz çalışmaları sonrasında, yüksek performanslı sunucularda güvenliği sağlanmış, yedekleme planları çalışan internete izole bize özgü bulut alanında çalışmaya başladık. Bu sayede artık işimize odaklanabiliyoruz.

    virgul

MERAK ETTİKLERİNİZ

Neden ihtiyaç duyarım?

Güvenilir bir IT hizmetine ihtiyaç duyuyor, altyapı yatırımlarını karşılamakta zorluk çekiyorsanız veya Disaster Recovery ve Business Continuity planlarını düşünmek istemiyorsanız IT as a Service tam size göre. 7/24 hizmet alabildiğiniz portvMind servisleri ile, tüm enerjinizi hedeflerinize yönlendirin.

Nasıl Başlayacağım ?

Bütün sunucularınızı portvMind´ın ISO sertifikasyonuna sahip size en yakın veri merkezinde barındıralım; Uygulama ve IT servisleriniz size özel korumaya sahip bulut ortamında mükemmel uyumla çalışsın. Üstelik tüm olası problemlere karşı gözlem altında tutulan veri merkezlerimizde uzman ekibimiz 7/24 hizmetinizde.

Güvenlik ya da performanstan ödün vermeden uygun maliyetle IT yatırımı yapmak mümkün mü?

IT yatırımı yaparken çok fazla detay düşünmek gerektiğinin farkındayız. IT as a Service ile tüm detayları bize bırakın. Yüksek performansa ilk yatırım maliyeti olmadan sahip olun. Üstelik performans raporlarını inceleyerek, gereksinimlerinizi yeniden belirleyebilir, yıl içerisinde maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

Bütün sunucularım için bu hizmetten faydalanabilir miyim?

İşletmenizde kullanmakta olduğunuz tüm sunucularınız için bu hizmetten faydalanabilirsiniz. portvMind´ın uzman kadrosunun desteğiyle tüm işletim sistemleri ile IT servislerinizin güvenliği ve sürekliliği sorunsuz sağlanmaktadır.

Felaketlere karşı ayrıca önlem almam gerekiyor mu?

IT as a Service ile yangın, sel, deprem gibi felaketlere karşı koruma planınızı da biz yapıyoruz. Birbirinin kopyası şeklinde çalışan, farklı lokasyondaki 3 farklı veri merkezimiz ile felaketlere karşı önlem almak da bizim sorumluluğumuzda.

Nasıl başlayacağım?

Tüm IT servisleriniz ve uygulamalarınız için faydalanabileceğiniz bu hizmeti kullanmaya başlamak için hemen bu hizmeti yapılandırın.

Bize Ulaşın

Çiftehavuzlar mahallesi Eski Londra Asfaltı Caddesi Kuluçka Merkezi C1 Blok No:102 Esenler/İstanbul

0850 333 58 59

Bülten kaydınız başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Lütfen boş alan bırakmayınız.

İletişim formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir.

Lütfen boş alan bırakmayınız.