ADETA BİR SÜPER KAHRAMAN !

Felaket anında sizi asla yalnız bırakmayan, sizin yerinize işinizi düşünen bir dostunuz olsun istemez misiniz? Operasyonel riskinizi en aza indiren Disaster Recovery as a Service ile zor günlerinizi en kolay şekilde atlatın.

DISASTER RECOVERY AS A SERVICE

Depremler, sel felaketleri, yangın ve kazalar, hatta uzun süreli elektrik kesintileri... Türkiye'de bulunan 3 farklı veri merkezi ile portvMind, yaşanan felaket sonrası en kısa sürede işinizin başına dönmenizi sağlıyor.

Eşzamanlı kopyalama işlemi ile, kusursuz çalışan Disaster Recovery as a Service felaket sonrasında zararınızın boyutlarını en aza indirerek sizi ve şirketinizi korur.

Birinci sınıf hizmet anlayışıyla portvMind size en iyi çözümü sunuyor. Bu ayrıcalıklı hizmeti kullanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

İLETİŞİM FORMU

REFERANSLAR

portvMind servislerine güvenen, sektörün öncü ve lider şirketleri arasına siz de katılın.

 • virgul

  İş Sürekliliği: Saniyeler içerisinde

  Seda Aktaş-Edenred

  600.000 kullanıcımız Ticket Restoran Kartları ile aynı saat aralığında yemek yiyorlar. Kullanıcılarımızın kesintiye uğramadan hizmet almaya devam etmesini sağlamak bizim için çok önemliydi. Sürekli artan işlem trafiğimizi destekleyecek güvenilir,bütünleşik bir altyapıya ihtiyacımız vardı. İlk yatırım maliyetlerinden tasaruf edebilmek için portvMind ürünlerinden biri olan felaket kurtarma servisinden faydalanmaya karar verdik.

  virgul
 • virgul

  Güvenilir Çalışma Ortağı

  Göknur Akbıyık-Lukoil Türkiye

  24 saat yüksek veri akışı ile iş sürekliliğinin zorunlu olduğu bir sektörde çalışıyoruz. Bu yapının oluşturulmasında destek aldığımız şirketlerin başında vMind geliyor. Ortak yürüttüğümüz projelerin son aşaması portvMind´ın Felaket Kurtarma çözümü oldu. portvMind´ın çözümü, hızlı, verimli ve maliyet avantajlarıyla oldukça cazipti. Artık, sorunsuz çalışan yüksek performanslı bir altyapıya sahibiz. Hizmet kalitesini vMind´ın sorumluluğuna bıraktığımız bu altyapı ile veri kopyalarımız anlık olarak transfer ediliyor. Tüm vMind ailesine teşekkür ederiz.

  virgul

MERAK ETTİKLERİNİZ

Neden ihtiyaç duyarım?

Şirketinizin başına gelecek bir felakette veya doğal afet durumunda işinizin bundan gördüğü zararı en aza indirmek istiyorsanız veya halihazırda kullandığınız Disaster Recovery planınızın çalışıp çalışmadığından emin olamıyorsanız, Disaster Recovery as a Service tam size göre.

Nasıl Çalışır ?

Sunucularınızın kopyalarını sizi rahatsız etmeden, düzenli olarak portvMind´ın size en az 400km uzaklıktaki yüksek güvenlikli veri merkezlerinden birine alalım. Pasif durumdaki yedeklerinizi felaket durumunda aktifleştirerek çalışmalarınızı sürdürmenizi sağlayalım. Daha önce denenmiş ve güvenilirliği %100 kanıtlanmış çözümümüzle, felaket durumunda içiniz rahat.

Neler felaket olarak adlandırılır?

Şirketinizin veya üretim noktanızın bulunduğu lokasyonda meydana gelebilecek, yıkım, sel felaketi, yangın, deprem, uzun süreli elektrik kesintileri ile kritik sunucularınızın başına gelebilecek, çözülmesi uzun sürebilecek olan bütün sorunları felaket olarak adlandırabiliriz. Felaketleri büyük oranda kontrol edemezsiniz ancak önlemini alarak riski azaltmak sizin elinizde.

İşimin başına dönmem ne kadar zaman alır?

Felaket durumu bildirildiği gün alınan en son yedek ile çalışmaya başlayabilirsiniz. IT ekibinizin yapacağı yönlendirme ile tüm çalışanlarınız dakikalar içinde işinin başında.

Felaket durumu sona erdiğinde çalışma ortamıma nasıl geri dönerim?

Felaket durumu ortadan kaldırıldığında, portvMind veri merkezinde bulunan verileriniz sorunsuz bir şekilde, göstereceğiniz yeni adresine aktarılır. Böylece dakikalar içinde işletmenizin çalışma ortamınıza geri dönebileceksiniz.

Nasıl başlarım?

Sunucularınızın özelliklerini belirleyin ve CPU,bellek ve disk kapasitesi olarak bize iletin. %100 çalışan Disaster Recovery as a Service´i kullanmaya başlamak için hemen bu hizmeti yapılandırın.

Bize Ulaşın

Çiftehavuzlar mahallesi Eski Londra Asfaltı Caddesi Kuluçka Merkezi C1 Blok No:102 Esenler/İstanbul

0850 333 58 59

Bülten kaydınız başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Lütfen boş alan bırakmayınız.

İletişim formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir.

Lütfen boş alan bırakmayınız.