İŞİNİZ DEVAM ETMELİ !

Uygulamalarınızın servis dışı kalması iş akışınızı sekteye uğratıyor mu? Business Continuity as a Service ile, size en yakın veri merkezimizi seçerek eşzamanlı bir çalışma ortamı yaratabilir, en kritik dönemlerinizde bile iş akışınız bu kesintiden etkilenmez. Bu çalışma ortamında kesinti yok!

BUSINESS CONTIUNITY AS A SERVICE

Kesintiler işinizi sekteye uğratmasın. Kesintiler esnasında kaybettiğiniz süreyi eşzamanlı kopyalama işlemi yapan Business Continuity as a Service ile geri kazanın.

Verilerinizi anında kopyalayarak, kesinti yaşadığınızda en güncel verileriniz ile çalışmanızı sağlıyor, zaman kaybınızı en aza indiriyoruz. Kesinti giderildiğinde ise tüm yeni verileriniz ile kendi sistemlerinize geri dönebilmenizi sağlıyoruz.

Bugün portvMind ile çalışmaya başlayın; kesinti yaşama riski, sizin için korkulan bir senaryo olmaktan çıksın.

İLETİŞİM FORMU

REFERANSLAR

portvMind servislerine güvenen, sektörün öncü ve lider şirketleri arasına siz de katılın.

  • virgul

    Güvenilir Çalışma Ortağı

    Göknur Akbıyık-Lukoil Türkiye

    24 saat yüksek veri akışı ile iş sürekliliğinin zorunlu olduğu bir sektörde çalışıyoruz. Bu yapının oluşturulmasında destek aldığımız şirketlerin başında vMind geliyor. Ortak yürüttüğümüz projelerin son aşaması portvMind´ın Felaket Kurtarma çözümü oldu. portvMind´ın çözümü, hızlı, verimli ve maliyet avantajlarıyla oldukça cazipti. Artık, sorunsuz çalışan yüksek performanslı bir altyapıya sahibiz. Hizmet kalitesini vMind´ın sorumluluğuna bıraktığımız bu altyapı ile veri kopyalarımız anlık olarak transfer ediliyor. Tüm vMind ailesine teşekkür ederiz.

    virgul

MERAK ETTİKLERİNİZ

Neden ihtiyaç duyarım?

İşinizin devamlılığı sizin için çok önemliyse; çalışamadığınız her dakika para kaybediyorsanız, Business Continuity as a Service tam size göre. Çalışanlarınızın kesintiler nedeniyle kaybettiği zamanı en aza indirerek, kazancınızı artırabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Sunucularınızın kopyalarını düzenli olarak sizi rahatsız etmeden portvMind´ın yüksek güvenlikli veri merkezlerinden size en yakın olanına alın. Sürekli aktif ve çalışır durumda olan sunucularınız kesinti halinde devreye alınsın, birkaç dakikalık kesinti ile çalışmanıza devam edin.

Nasıl Başlarım ?

Sunucularınızın özelliklerini belirleyin; CPU,bellek ve disk kapasitesi olarak bize iletin. %100 çalışan Disaster Recovery as a Service´i kullanmaya başlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Bize Ulaşın

Çiftehavuzlar mahallesi Eski Londra Asfaltı Caddesi Kuluçka Merkezi C1 Blok No:102 Esenler/İstanbul

0850 333 58 59

Bülten kaydınız başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Lütfen boş alan bırakmayınız.

İletişim formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir.

Lütfen boş alan bırakmayınız.