RİSKLERİ YOK EDİN !

Veri kaybetme riski olmadan çalışmak, çalınan veya kullanılmaz hale gelen bilgisayarlar nedeniyle yaşanabilecek kayıpları en aza indirmek istemez misiniz? Hala güvenli yedeklerinizi kasetlere alıp, bankalara mı götürüyorsunuz? Backup as a Service tam size göre.

BACKUP AS A SERVICE

İşletmelerde bilginin önemini en iyi siz biliyorsunuz; pazarı tanımak, üretim maliyetlerini hesaplamak, stok maliyetleri, siparişleriniz... Şirketiniz için hayati önem taşıyan bu verileri nasıl saklıyorsunuz?

portvMind dünyaca ünlü Avamar çözümleriyle, şirketiniz için önemli olan tüm verileri çalışmanızı engellemeden yedekler, risklerinizi minimuma indirir.

Hem sunucularınız hem de çalışanlarınızın bilgisayarlarındaki tüm veriler güvenlikli bulut ortamında versiyonlu saklansın; içiniz rahat etsin. Üstelik herhangi bir altyapı yatırımı yapmadan."

PLATFORM YAPILANDIR

REFERANSLAR

portvMind servislerine güvenen, sektörün öncü ve lider şirketleri arasına siz de katılın.

  • virgul

    Hem Samimi Hem Dürüst!

    Hüseyin Çolakoğlu-Kreon Aydınlatma

    Bir üretim firması olarak IT çözümlerine ihtiyacımız vardı. Kreon bir aydınlatma şirketi, IT şirketi değil. Felaket durumunda portvMind´ın Disaster Recovery çözümünü kullanmaya karar verdik. Bunda diğer tüm IT çözümlerinde vMind’dan destek almamızın büyük katkısı oldu. vMind bizim için samimi ve dürüst bir iş ortağı.

    virgul
smart

SMART

5 Adet kullanıcıya kadar

Intel® Xeon® E5-2680 V3 2.5 Ghz 4 Core
8 GB
150 GB SAS (10K)
Tier-1 Storage Alanı
DETAYLI İNCELE
smart

BUSİNESS

15 Adet kullanıcıya kadar

Intel® Xeon® E5-2680 V3 2.5 Ghz 6 Core
8 GB
200 GB SAS (10K)
Tier-1 Storage Alanı
DETAYLI İNCELE
smart

EXCLUSİVE

30 Adet kullanıcıya kadar

Intel® Xeon® E5-2680 V3 2.5 Ghz 8 Core
8 GB
250 GB SAS (10K)
Tier-1 Storage Alanı
DETAYLI İNCELE
smart

PLATİNİUM

60 Adet kullanıcıya kadar

Intel® Xeon® E5-2680 V3 2.5 Ghz 10 Core
8 GB
500 GB SAS (10K)
Tier-1 Storage Alanı
DETAYLI İNCELE

MERAK ETTİKLERİNİZ

Neden ihtiyaç duyarım?

Hala güvenli yedeklerinizi banka kasasında mı saklıyorsunuz? Kullanıcı bilgisayarlarındaki dosyaları kaybetmek sizin için büyük bir risk mi? Yeni alternatifiniz Backup as a Service tam da size göre.

Nasıl Başlayacağım ?

İhtiyacınız olan kapasiteyi ve kullanıcı/sunucu sayısını belirleyin. Bilgisayarlarınıza kurulacak küçük bir yazılım ile, kullanıcılarınızı rahatsız etmeden sizin belirleyeceğiniz saatlerde yedeklerinizi alalım. Bant genişliğinizi düşünen hizmetimiz ile her seferinde yalnızca verilerinizdeki değişimi yedeklersiniz.

Hangi Cihazların Yedeklerini Alabilirim ?

portvMind Backup as a Service ile Windows/Mac/Linux/IOS kullanan tüm cihazlarınızın yedeğini sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kullanıcılarınızın bilgisayarlarına EMC´nin en yeni ve güvenilir çözümü Avamar Backup uygulamasını yüklemek. Belirlediğiniz saatlerde yedekleriniz güvenli ve hızla alınacaktır.

Bilgileri bulutta saklamak ne kadar güvenli?

portvMind Backup as a Service ile dünyanın lider veri depolama çözümleri üreticisi EMC´nin Avamar çözümünün, yine güvenlik alanında dünyanın en iyisi Palo Alto ile korunduğu bir bulut ortamına dahil olacaksınız. Verilerinizi portvMind Backup as a Service ile saklayın, IT devlerinin güvencesini portvMind´ın size özgü desteğiyle birleştirin.

Sadece bilgisayarlardaki dosyaları mı yedekleyebiliyorum?

Backup as a Service ile kullanıcı bilgisayarlarına ek olarak, sunucu ve veritabanı gibi özel veri alanlarını da yedekleyebilirsiniz. Kaç adet kurtarma noktası istediğinizi belirleyin, size en uygun depolama alanını hesaplayalım.

Nasıl başlayacağım?

Sunucu veya kullanıcı bilgisayarları dahil olmak üzere tüm cihazlarınızın yedeğini alabileceğiniz Backup as a Service´i kullanmaya başlamak için gereksiniminiz olan toplam kapasiteyi ve cihaz sayısını belirlemeniz yeterli. Uzman ekibimizden özel teklifinizi almak için hemen bu hizmeti yapılandırın.

Bize Ulaşın

Çiftehavuzlar mahallesi Eski Londra Asfaltı Caddesi Kuluçka Merkezi C1 Blok No:102 Esenler/İstanbul

0850 333 58 59

Bülten kaydınız başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Lütfen boş alan bırakmayınız.

İletişim formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir.

Lütfen boş alan bırakmayınız.